Kontenery morskie

Kontenery morskie

Działalności każdego przedsiębiorstwa handlowego lub przemysłowego zawsze towarzyszy przechowywanie dużych ilości produktów, sprzętu i materiałów, które wymagają dużych magazynów. Nasza firma oferuje klientom zakup taniego kontenera morskiego do przechowywania. Dostępne są nowe i używane. Kontenery morskie po rekonstrukcji, charakteryzują się wysoką wydajnością i trwałością. Decyzja o aranżacji magazynu opartego na kontenerze jest korzystna ekonomicznie ze względu na to, że pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, które zostałyby wydane na budowę magazynu stacjonarnego.

Jaki magazyn może powstać z kontenerów morskich?

Na życzenie klienta, w zależności od przeznaczenia, kontenery magazynowe mogą być wykonane z różnych materiałów i posiadać niezbędną konstrukcję. Jesteśmy gotowi zaoferować funkcjonalne wielopoziomowe magazyny modułowe typu złożonego, podczas montażu których wykorzystywane są oddzielne elementy konstrukcyjne, które są ze sobą bezpiecznie połączone. Z reguły rama kontenera morskiego jest metalowa. Wykonany jest z metalowych narożników i zapewnia trwałość konstrukcji. Aby zapewnić sztywność, na obwodzie instalujemy ramę z drewna. Magazyn zaopatrzony jest w niezbędną ilość okien i drzwi.

Obudowa zewnętrzna magazynów kontenerowych wykonana jest z metalowej blachy falistej. Najczęściej stosuje się ocynkowaną blachę falistą pokrytą warstwą antykorozyjną. Następnie pomieszczenie jest izolowane. Kontener magazynowy podszyty od wewnątrz panelami PCV, płytą wiórową, płytą MDF. W przypadku oświetlenia magazynów oferujemy kilka opcji. Z reguły klienci wybierają zewnętrzne źródło zasilania, z którego prąd prowadzony jest za pomocą zewnętrznego kabla zasilającego. Gdy ta opcja nie jest odpowiednia, stosujemy nowoczesne elektrownie z generatorem.

Co przechowywać w magazynie z kontenerów morskich?

Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego lub używanego kontenera morskiego na magazyn, ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na to, co planujesz przechowywać w pomieszczeniu. Jeśli wymagane jest zwiększenie trwałości i odporności na zużycie magazynu, można go osłonić od wewnątrz metalowymi panelami odpornymi na korozję. Jeśli planujesz przechowywać artykuły nieżywnościowe, możesz użyć zwykłego kontenera blokowego. Znajduje szerokie zastosowanie w składowaniu materiałów przemysłowych i budowlanych. U nas znajdziesz duży wybór wysokiej jakości kontenerów morskich. Oferujemy najbardziej przystępne ceny.

Korzyści z posiadania magazynu z kontenera morskiego

Nasza firma wykonuje przebudowę kontenerów morskich, co zapewnia nienaganną jakość produktów. Do głównych zalet magazynów kontenerowych należą łatwość transportu, szybki czas montażu oraz niewielka waga, co nie wymaga dużego kapitału. Mobilność pozwoli Ci szybko przenieść magazyn do nowej lokalizacji. Możesz wybrać pożądaną wielkość i formę architektoniczną pomieszczenia. Uproszczona procedura zatwierdzania budowy nie będzie wymagała dużej liczby pozwoleń.

Pomieszczenia budowlane z kontenerów morskich

Kontenery morskie
Kontenery morskie

Przebieralnia dla pracowników z kontenerów morskich to najlepszy sposób na zapewnienie im komfortu. Metalowe szatnie mają solidną konstrukcję, którą można zainstalować w każdych warunkach, aby zapewnić niezbędne warunki do życia. W naszej firmie można z zyskiem kupić kontener morski na plac budowy wykonany z niezawodnych materiałów wysokiej jakości. Mobilność konstrukcji pozwala w dowolnym momencie przetransportować ją do nowego miejsca. Na życzenie klienta kontenery mogą być montowane na podwoziu ciężarówki w celu transportu. Dostępne są nowe i używane kontenery morskie w atrakcyjnych cenach.

Metalowy kontener na plac budowy posiada mocną spawaną ramę, która jest wykonana ze stalowego kątownika. Po wykonaniu ramy wkłada się do niej skrzynię z drewnianych belek. Drewniana rama jest niezbędna do wzmocnienia konstrukcji nośnej, a także do mocowania materiałów poszycia wewnętrznego i zewnętrznego. W takim kontenerze można wygodnie pomieścić pracowników lub zorganizować miejsce do przechowywania materiałów budowlanych, sprzętu itp. Naszym klientom oferujemy niezawodne przebieralnie kontenerowe dla budownictwa.

Cechy charakterystyczne kontenerów morskich na przebieralnie

Ściany kontenerów morskich na plac budowy mają wielowarstwową konstrukcję, co zapewnia niezawodną ochronę wnętrza przed wpływami zewnętrznymi (temperatura, wilgoć, bezpieczeństwo przeciwpożarowe). Zewnętrzna warstwa ścian składa się z blachy profilowanej, po której następuje warstwa izolacji z wełny mineralnej i folii polietylenowej w celu ograniczenia przenikania ciepła i ochrony przed zjawiskami atmosferycznymi. Na zewnątrz konstrukcja może być pokryta kompozycją polimerową. Podczas budowy kontenerów wewnętrzna warstwa wykończeniowa mocowana jest od wewnątrz do drewnianej ramy.

Wełna mineralna do izolacji przebieralni nie wydziela substancji toksycznych podczas pożaru i nie pali się (w przeciwieństwie do styropianu). Dekorację wnętrz wykonujemy za pomocą paneli PCV lub MDF, płyty wiórowej, płyty pilśniowej, deski drewnianej. Standardowe wyposażenie nie obejmuje wyposażenia lokalu w oświetlenie wewnętrzne i instalację elektryczną. Na życzenie klienta zamontujemy wysokiej jakości oświetlenie, ogrzewanie, kanalizację, wodociągi itp. W efekcie otrzymasz nowoczesny kontener na plac budowy, który zapewni komfortowe warunki bytowe dla pracowników.