Sardynia biuro podróży

Sardynia biuro podróży

Sardynia biuro podróży: Sardynia to niesamowite miejsce i wspaniałe wakacje zapamiętasz na długo. Zachowało się tu wiele zabytków architektury różnych cywilizacji. Są to fenickie miasta: Nora, Corrales, Surquis i Talos, imponujące kamienne wieże, Nuraghe (XV w.), Rzymianie, Kartagińczycy, Pizy, Genueńczycy, Arabowie, Bizantyjczycy, osady hiszpańskie.

Na wyspie zachowała się duża liczba zabytków ludzi, którzy ją niegdyś zamieszkiwali. Ale główną atrakcją wyspy są bez wątpienia plaże, które o łącznej długości 1850 km stanowią jedną czwartą wszystkich słynnych plaż we Włoszech i są bez wątpienia najpiękniejsze z nich wszystkich. Jeśli chcesz wyjechać na wakacje na Sardynię, biuro podróży oferuje najlepsze opcje podróży, ponieważ nasz zespół składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu turystyką na tej śródziemnomorskiej wyspie.

Wakacje na Sardynii z biurem podróży

Dzięki dogłębnej znajomości Sardynii, organizator wycieczek jest wykwalifikowany i kompetentny, prowadząc turystę po jasnej ścieżce, aby wybrać najbardziej pożądaną usługę. Sardynia to wyspa na Morzu Śródziemnym, która jako region autonomiczny jest częścią Włoch. Znajduje się w zachodniej części Półwyspu Apenińskiego, między Korsyką a Sycylią. Sardynia to właśnie miejsce, w którym można połączyć wakacje na plaży z ekscytującymi wycieczkami krajoznawczymi.

Środowisko naturalne tego obszaru jest bardzo piękne: lasy palmowe i sosnowe, krystalicznie czyste wody, czyste piaszczyste plaże. Morze u wybrzeży Sardynii uważane jest za najpiękniejsze na włoskim wybrzeżu. Miłośnicy nurkowania z całego świata przyjeżdżają tu nie tylko ze względu na czystą wodę, ale także z powodu bardzo różnorodnej morskiej flory i fauny. Piasek na plaży jest znany jako narodowy skarb wyspy, a liczne lasy sosnowe i eukaliptusowe zapewniają zdrowe i czyste powietrze.

Zobacz koniecznie:

Co warto zobaczyć na Sardynii – biuro podróży poda wycenę

Główne kurorty na Sardynii to: Villasimius, Costa Smeralda, Costa Paradiso, Stintino itp. Miejscowość wypoczynkowa Villasimus jest ulubionym miejscem nurków, ponieważ kilka wraków jest zacumowanych w pobliżu wybrzeża. Szmaragdowe Wybrzeże słynie z wielu klubów i centrów rozrywki dla wszystkich grup wiekowych. Jest to starożytny rzymski port Olbia, a otaczające ośrodek góry mają wiele zabytków architektonicznych, takich jak Nura i Grobowiec Olbrzyma.

Jak widać, miejsc do odwiedzenia jest wiele. Na Sardynii biura podróży bardzo dbają o dobór struktur, pozyskiwanie usług marketingowych i zarządczych, znane z dyspozycyjności i uprzejmości, kładąc nacisk na klientów całym naszym doświadczeniem i profesjonalizmem.

Pracownicy naszego biura podróży na Sardynii oferują rozwiązania dla wszystkich potrzeb (indywidualnych i grupowych), zaspokajając ciekawość różnych punktów widzenia i możliwość przećwiczenia opcji różnych punktów widzenia. Dla tych, którzy znają tradycję i kulturę, nowe doznania sportowe w kryształowych kolorach od turkusu po szmaragd, od wędrówek po wszelkiego rodzaju sporty wodne.

Co najbardziej lubią turyści na Sardynii?

Najpopularniejszym na Sardynii jest morze, uważane za najpiękniejsze we Włoszech. Linia brzegowa wyspy jest skomplikowana: zatoki i niekończące się zatoczki zastąpione są kilometrami wydm i mielizn. Z powietrza wydaje się, że artysta zmieszał na swojej palecie najbardziej marzycielskie odcienie błękitu i turkusu, z piaskiem plaży wyglądającym jak złote ciastka i skałami wyglądającymi jak zamarznięte Fantastyczne Bestie.

Sardynia biuro podróży
Sardynia biuro podróży

Latem tutejsze plaże nie są tak zatłoczone jak wybrzeża hiszpańskie czy francuskie. Czyste plaże Sardynii, szmaragdowe morze, piękne groty i jaskinie przekształciły wiele zakątków wyspy w elitarne rekolekcje. Hotel jest również jedną z atrakcji Sardynii. Wiele z nich przypomina wytworne wille lub posiadłości z własnymi ogrodami i parkami. Na Sardynii biura podróży wybierają dla swoich klientów komfortowe pokoje w przystępnych cenach, pozwalające na komfortowy relaks po męczącym dniu.

Lato trwa od maja do września, ale w kwietniu lub nawet październiku można cieszyć się mnóstwem słonecznych dni, szczególnie w południowej części wyspy. Lipiec i sierpień nigdy nie są zbyt gorące dzięki przyjemnej morskiej bryzie, a opady są tak rzadkie, że ostatnie lata XX wieku uważano za poważną suszę.

Biuro podróży zaprasza rodzinę, przyjaciół i wszystkich na Sardynię

Wycieczka na Wyspę Carlofort nie pozostawi nikogo obojętnym. Piękno przyrody i czyste wody przyciągają wielu turystów. Gdy dopłyniesz łodzią na wyspę, będziesz podziwiać zatokę z piaszczystymi plażami. Prawdziwy raj dla miłośników windsurfingu, nurkowania i żeglarstwa. Po kąpieli cudownie było wybrać się na spacer po grocie i zobaczyć gniazdo różowych flamingów na kwitnących wzgórzach. Lokalna kuchnia jest pyszna, połączenie tradycji sardyńskich i genueńskich. Podczas wakacji na Sardynii organizator wycieczki i jego pracownicy zaproponują restauracje, w których można spróbować lokalnej kuchni.

Zadania naszych specjalistów biura podróży są ściśle określone:

   • Każdy z nas jest profesjonalnie zaangażowany w obsługę klienta.
   • Serwis rezerwacji potwierdza dostępność pokoi hotelowych.
   • Dział Operacyjny organizuje transfery i ciekawe wycieczki.
   • Tak skoordynowana praca to gwarancja komfortowego wypoczynku.
   • Niezawodność to główna zaleta biura podróży podczas wakacji na Sardynii.

Nasz profesjonalizm w pracy z gośćmi pozwala nam:

   1. Właściwy wybór dla niezawodnej linii lotniczej.
   2. Dostępna wygodna usługa odbioru i dowozu.
   3. Możliwość wypoczynku w najlepszych hotelach na Sardynii.

Nasze możliwości są nieograniczone. Nasza reputacja zbudowana na latach wysokiej jakości pracy mówi sama za siebie.

Wakacje na Sardynii
Piazza San Nicola 5
07020 Loiri SS, Włochy
+393314126886
www.wakacjenasardynii.p