Usługi poligraficzne we Wrocławiu

Usługi poligraficzne we Wrocławiu

Usługi poligraficzne we Wrocławiu obejmują szeroki zakres usług: druk książek i czasopism, zeszytów, ulotek, różnego rodzaju reklam. Ten rodzaj usługi świadczony jest przez wrocławską drukarnię i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, ponieważ zapotrzebowanie na produkty poligraficzne obecnie rośnie, a jakość pracy musi być wyższa. Czasami publikacje drukowane muszą być wykonane tak szybko, jak to możliwe i ważne jest, aby wybrać miejsce, w którym szybkość nie odbywa się kosztem jakości.

Jakie są usługi poligraficzne wrocławskiej drukarni

Drukowanie obejmuje określone kolejne kroki:

 • Utwórz układ.
 • Gotowy do drukowania.
 • Obróbka post-press.

Usługi naszej drukarni we Wrocławiu stają się coraz ważniejsze i poszukiwane, a coraz więcej osób prosi nas o druk: wizytówek, ulotek, broszur, plakatów, kalendarzy, folderów, artykułów naukowych, katalogów itp. W obliczu rosnącej konkurencji staramy się wyróżniać, dlatego mamy własny styl i jesteśmy rozpoznawalni na rynku poligraficznym.

Rodzaje usług poligraficznych w Drukarni Wrocław

Usługi poligraficzne w https://webadruk.pl/ są wykorzystywane w wielu różnych dziedzinach: biznesie, naukach politycznych i marketingu. Wyróżniamy następujące rodzaje usług poligraficznych: ulotki i broszury, papier firmowy, notesy, teczki i koperty. W drukarni można również zamówić kalendarze, wizytówki i etykiety.

Świadczone usługi:

 • Papier firmowy może zawierać: logo, nazwę firmy i dane kontaktowe.
 • Ulotki: Zapewnij ulotki informacyjne i promocyjne. Wykonane są z wysokiej jakości.
 • Często w reklamach wykorzystuje się ulotki, aby zwrócić uwagę na konkretny produkt lub usługę.
 • Broszura to kartka papieru złożona na kilka warstw i zawierająca określone informacje. Broszury reklamowe, wystawiennicze, biura firmowe. Jest to druk składający się z kilku arkuszy. Mocowane są za pomocą kleju lub sprężyn. Na przykład różne firmy wykorzystują broszury, aby przedstawić klientom swoje nowe produkty. Wykorzystywane są również na konferencjach naukowych i seminariach.
 • Kalendarze to produkty drukowane z siatkami kalendarzy dostępnymi w różnych typach i formatach. Na przykład są kalendarze biurkowe i ścienne, kalendarze kieszonkowe, kalendarze z klapką itp.
 • Wizytówki to małe prostokątne kartki wykonane z różnych materiałów: kartonu, plastiku czy drewna. Wizytówki mogą zawierać informacje o konkretnej osobie, firmie lub o usłudze.
 • Folder to produkt drukowany na dokumenty. Zazwyczaj foldery są tworzone w stylu papieru firmowego A4.
 • Notatnik zawiera wiele kartek papieru, które są połączone klejem, nicią lub sprężynami. Arkusze notesów mogą mieć wiele rodzajów, formatów i kolorów.
 • Koperta to produkt drukowany, w którym papier i dokumenty są zwykle przechowywane lub wysyłane. Koperty mogą być różnego rodzaju.
 • Etykiety zawierają informacje o produkcie. Na przykład, aby otworzyć własną markę odzieżową, musisz najpierw wymyślić nazwę, zrobić logo i wydrukować etykiety. W tym celu przedsiębiorcy zwracają się do naszej drukarni we Wrocławiu.

Rodzaje usług poligraficznych w naszej drukarni we Wrocławiu

 1. Stwórz projekt – rozważamy ciekawy projekt osobisty i pracujemy w bliskim kontakcie z klientem na wszystkich etapach. Wszystkie elementy graficzne i kolorystyczne łączymy w plik.
 2. Logo Design – Tworzymy osobiste logo, które zostanie zapamiętane przez potencjalnych klientów.
 3. Edycja istniejących materiałów – Jeśli klient posiada własny materiał, poddamy go edycji i wydrukujemy dalej.
 4. Wszystkie rodzaje nadruku – robimy to w imieniu naszych klientów.
 5. Laminowanie – To dekoracyjna obróbka materiałów przy użyciu wysokiej jakości materiałów.
 6. Z usług tych często korzystają różne firmy, organizacje branżowe i przedsiębiorcy. Pomagamy wytwarzać produkty najwyższej jakości.

Przetwarzanie druku

Obróbka końcowa produktów drukowanych i promocyjnych składa się z kilku etapów. Po wydrukowaniu specjaliści naszej drukarni cyfrowej we Wrocławiu kontynuują obróbkę produktu, który trafia do klienta dopiero po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności. Należy zauważyć, że czas produkcji produktów jest różny. Obróbka postpress zależy bezpośrednio od materiału, z którego wykonany jest produkt.

Prawie wszystkie produkty są przycinane, co pomaga uzyskać dokładny wygląd i rozmiar drukowanego produktu oraz usuwa białe krawędzie. Czasami na arkuszu znajduje się wiele produktów, które trzeba od siebie oddzielić. Nazywa się to cięciem odcisku.

Usługi poligraficzne we Wrocławiu
Usługi poligraficzne we Wrocławiu

Niektóre rodzaje produktów drukowanych mają specjalne linie wtłoczone w rowki. Usługa wcięcia może przedłużyć żywotność produktu. Tam, gdzie papier jest złożony, nie pęka, a farba nie psuje się. Bigówki mogą być również używane do laminowania powierzchni. Składanie polega na nałożeniu na papier linii zagięcia w celu nadania mu kształtu. Zwykle składanie odbywa się na średnio twardym papierze, jeśli papier jest bardzo gruby, należy najpierw wykonać zagięcie.

Wiązanie to metoda łączenia ze sobą arkuszy. Istnieje kilka rodzajów broszur: ze stojakiem, bezszwowe klejone. Tłoczenie folią to metoda nanoszenia wzorów lub tekstu na powierzchnię papieru. Do ozdabiania naszych wizytówek używamy folii. Może być wykonany w różnych kolorach. zaokrąglone rogi. Krawędzie drukowanych produktów są często bardzo ostre, przez co nie nadają się do użytku lub łatwo ulegają uszkodzeniu. Aby produkt wyglądał schludnie, bezpiecznie i praktycznie, rogi są zaokrąglone. Laminowane produkty drukowane w celu ochrony przed wpływami zewnętrznymi. Istnieje kilka rodzajów laminacji: laminacja błyszcząca poprawia obraz, zapewnia kontrast i nasycenie kolorów. Laminowanie matowe sprawia, że ​​obraz jest głęboki i pulchny.